Jennifer Lawrence'tan "Uzay Yolcuları" itirafı!

13 Ocak 2017 Cuma, 09:52:08

Bugün vizyona giren Uzay Yolcuları (Passengers) filminin başrol oyuncusu Jennifer Lawrence, film ve çekim süreciyle ilgili şaşırtıcı itiraflarda bulundu

Başrollerini Jennifer Lawrence ile Chris Pratt’in üstlendiği “Uzay Yolcuları” (Passengers) Türkiye’de bugün gösterime giriyor. 

Film, 5 bin yolcunun 120 yıl boyunca uyutulduğu bir uzay yolculuğu sırasında teknik arıza nedeniyle 90 yıl önce uyanmak zorunda kalan iki yolcunun romantik öyküsünü anlatıyor. 

Gişede bekleneni veremediği ve Jennifer Lawrence’ın star gücüne inanan yapımcılarını hayal kırıklığına uğrattığı iddia edilen “Uzay Yolcuları” gösterime girdiği günden bu yana yaklaşık 180 milyon dolar hasılat yaptı.

Filmin açıklanan bütçesi ise 110 milyon dolardı. Filmin en dikkat çekici sahnesinde Jennifer Lawrence, yerçekimsiz bir ortamda havuzun yükselen sularının içinden çıkmaya çalışıyor. 

Inquistr adlı haber sitesine göre Lawrence, bu sahnenin çekimleri için 12 saat boyunca hiç çıkmadan suda kaldığı için tuvalet ihtiyacını havuzda gidermek zorunda kaldığını açıklamıştı.

GAZETE HABERTÜRK