• HT MASA ekibi bu hafta, Bülent Ersoy’un SHOW TV’nin yeni dizisi ‘Çukur’da rol alarak 28 yıl sonra setlere dönüşünü, Ebru Şallı’nın sevgilisi Uğur Akkuş’un eşinin 40 milyon TL’lik tazminat talebini, Hadise’nin sapık hayranı yüzünden koruma tutmasını ve Demet Şener’in ‘Evliyken çalışsam 32 milyon kazanırdım’ iddiasını masaya yatırdı.

  • Diva Bülent Ersoy, Show TV’nin yeni sezondaki iddialı yapımı ‘Çukur’ için 28 yılın ardından setlere döndü. Dizideki fasıl sahnesinde şarkı söyleyen ve böylece ilk kez bir dizide rol alan Ersoy’un performansı set ekibi ve oyuncuları mest etti. Türk dizi sektörü tüm dünyada hayranları bulunan Diva’dan daha sık mı faydalanmalı acaba?

  • BÜLENT İPEK: Yarın akşam hepimiz Show TV’de Çukur’dayız. Merakımızı gidereceğiz. Bülent Ersoy’la Ercan Kesal’ın sahneleri bence çok izlenir. Diva’nın oyunculuğa dönüşü de çok konuşulur. Ersoy’un eskiden oynadığı filmleri vardı. 1989’dan sonra hiç oynamamış. İzlemeden bir şey diyemem ama oyunculuk adına yapacağı en güzel iş 28 yıl beklememek ve böyle şarkıcılığıyla örtüşecek sahnelerde konuk olarak rol almak olur.

  • ESİN ÖVET: Bence dizi sektörü bir çok insanın bilgi birikim ve tecrübelerinden faydalanmalı. O kadar çok başarılı, bu işe gönlünü vermiş oyuncu ‘Artık yaşlandı’ diye evinde oturuyor ki unutmamak gerek.

  • REŞAT BALCIOĞLU: Diva Çukur’a girdi. Kariyerinin zirvesinde ‘Çukur’ gibi iddialı bir dizide sanatını icra etmesi izleyicileri eminim mest edecek. Ben Diva’nın herhangi bir dizi ya da film teklifine olumlu bakacağını sanmıyorum zira daha önce kendisine yapılan teklifleri reddetti. Böyle kaliteli projelerde misafir oyunculuk tekliflerini kabul eder ancak. Umarız ilerleyen bölümlerde yine ‘Çukur’ izleyicilerinin karşısına çıkar.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(3)
  • Misafir 2017-10-24 12:36:08 Demet Şener ünlü bi preföser de bizim mi haberimiz yok. Dünyaca Ünlü bi manken hiç değil.Demet Akalın a hava atcam diye ağzını sonuna kadar açarak gülüyodu. İlahi adalet işte.....
  • Misafir 2017-10-23 09:37:40 Keske hersey yillardir demet senerim anlattigi gibi olsaydi..bu yuva hic dagilmasaydi.Kiymetini bilemedi kutluay.yazik oldu
  • Misafir 2017-10-22 15:01:57 kesinlikle doğru demet şener e dua etsin... sevimsiz adam