Günümüz iş ve şehir yaşamının koşulları ağırlaştıkça, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren dokunuşlara ihtiyaç da artıyor. Siz çalışırken, birileri de sizin için özel hizmetler, ayrıcalıklar geliştiriyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinizde nefes aldıracak ayrıcalıkları öğrenmek ister misiniz?

Seyahat etmeyi seviyorsanız daha planlama aşamasında sizi mutlu edecek, yolculuğunuzu kolaylaştıracak avantajlar neler olabilir? Mesela; uçak bileti, seyahat paketleri ve otellerde indirimler, bir sonraki seyahatlerinizde kullanabileceğiniz kat kat mil puanlar, havaalanında özel bir karşılama,indirimli havaalanı otopark ile indirimli araç kiralama hizmeti...

Ya da kazandığınız mil puanlarla dilediğiniz havayolundan dilediğiniz yere kontenjana bağlı olmaksızın uçak bileti alabilme, ekonomi sınıfı biletinizi business veya firstclass'a çevirme imkanı...

Keyifli zaman geçirmek, kendiniz için yeni bir şeyler yapmak, günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşmak ve yenilenmek için gerekli kararlar. Kendimize ayırdığımız bu anlardan biri de iyi planlanmış bir seyahat. Gittiğiniz yerde özel fiyatlarla araç kiralayıp gezerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yurt dışı alışverişlerde 2 kat mil puan kazanma ve birikmiş puanlarla satın alacağınız seyahatlerde yüzde 33’e varan indirim, AVIS ofislerinden yurt içi araç kiralamalarda yüzde 50’ye varan indirim imkanı aslında çok yakınınızda...

Yurt dışındaki pek çok restorandaki özel lezzetleri özel indirimlerle tatmak, hatta otel konaklamalarında özel indirimlerden faydalanmaktan söz ediyoruz. Kafanızın ve cebinizin rahat edeceği seyahatlerinizi sosyal çevrenizle paylaşmak, tavsiyelerde bulunmak, dostlarınızın tavsiyeleriyle yeni deneyimler yaşamak size kalmış!

Dünyanın neresinde olursanız olun, yurt dışındaki tüm ATM'lerden ücretsiz para çekebilirsiniz. 100 TL ve üzeri yurt dışı restoran ve otel harcamalarında yüzde 10 indirim, tek çekim yurt içi alışverişlerde ücretsiz ve faizsiz 6 taksit imkanı da mümkün.

Seyahat etmek güzel de keşke o sıkıcı bekleme anları olmasa! Havaalanındaki bekleme sürenizi daha keyifli bir hale getirmek için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, bir misafirinizle birlikte ücretsiz yararlanabileceğiniz size özel konforlu bir alan var: HSBC Premier Lounge

Atatürk Havalimanı otoparklarında yüzde 50 indirim, kendi aracınızla gelmek istemezseniz havaalanı transfer hizmetinden yüzde 30'a varan indirimlerle yararlanma olanağınız da mevcut. Siz sadece seyahatinizin tadını çıkarmaya odaklanın, bırakın size tüm bu ayrıcalıkları HSBC Premier yaşatsın!

Bireysel ekonominiz, finansal hayatınız ve yaşam tarzınızla iç içedir. HSBC Premier sizi hayatınız boyunca ulaşmak istediğiniz hedeflere doğru çıktığınız yolculukta desteklemek için farklı ve çeşitli hizmetler sunar.

Siz, zihninizi ve bedeninizi dinlendirirken, tasarruflarınızı, size özel tasarlanmış bir finansal strateji çerçevesinde HSBC Premier değerlendirsin. Orta ya da uzun vadeli planlama mı istiyorsunuz, siz sadece karar verin, detayları düşünmeyin!

Global tecrübesi sayesinde HSBC Premier ile dünyanın her yerinde ayrıcalıklısınız.

Ne zaman ve nerede ihtiyacınız olursa...

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.