• Koç Burcu:

    Bu haftabaşı özel hayatınızda fikir ayrılıkları oluşabilir. Şüphelerinizle karşı tarafı boğmamaya çalışın. Ortaklı işlerinizde de kolay kolay ikna olmayacak, size söylenilenlerin altında farklı anlamlar ve gerçekler arayacaksınız. Salı günü de özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde güç çekişmelerine dikkat edin.

  • Salı günü Jüpiter Akrep burcuna geçiyor. Bu tarih itibarıyla jüpiter ortaklaşa parasal alanınızı etkileyecek. 1 yıl boyunca ortak para işlerinizde, kazanımlarınızda, partnerinizin parasal durumunda, vergi, kredi, faiz, miras, nafaka işlerinizde şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Çarşamba günü iş girişimlerinizde, önemli gelecek sorumluluklarınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Adım atmaktan çekinebilir veya bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Yurtdışında veya seyahat halindeyseniz dikkatli olun.

  • Cuma günü önemli konuşmalar veya görüşmeler içinde olabilirsiniz, bir iş teklifiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sorumluluklarınızı üstlenecek, hayata sağlam gözlerle bakacaksınız. Cumartesi günü Venüs Terazi burcuna geçiyor. Venüs 3 hafta boyunca aşk, evlilik ve ikili ilişkiler evinizde dolaşmaya başlayacak. Bu demektir ki, ikili ilişkilerde barışçı, uzlaşmacı ve romantizm dolu etkiler altında olacaksınız. Kalbiniz boşsa daha çok karşı cinse ilgi duyabilirsiniz.

  • Pazar günü sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda ters agresif ve koparıcı etkiler altındasınız. Birbirinizi anlamakta zorlanabilir, özel hayatınızın bir çok konuda size engel olduğunu düşünebilirsiniz. Fikirlerinize ve düşüncelerinize dikkat edin.

  • Boğa Burcu:

    Bu haftabaşında, iş hayatınızda bazı konuşmalarınızda kolay ikna olamayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Özellikle yabancılarla yapılacak işlerinizde fikirlerinizi ortaya koyarken zorlanabilirsiniz. Yine hem Pazartesi, hem de Salı günü iş hayatınızda önemli insanlarla bazı güç çekişmelerine, sıkıntılara karşı dikkat edin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)