• Koç Burcu: 

    Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizde güzel haberler alabilir, partnerinizin hayatındaki güzel gelişmelere sizde ortak olabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu dönemde göreceğiniz rüyalar hayatınızda etkili olabilir. Öğleden sonra iş hayatınızda bazı alacağınız haberler moralinizi hemen aşağıya çekmesin.

  • Salı günü, düşüncelerinizde, idealist oluşumlarda yanılma ihtimaliniz çok yüksek. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, yabancılarla girişilecek işlerinizde şartları iki kere kontrol edin ve gerçekçilikten uzaklaşmadan adımlar atmaya çalışın.

  • Perşembe günü sizi anlayacak bir partnerle, çok mutlu olabilirsiniz. Gizemli ve gizli hareket etmek istediğiniz konularda hayat size yardımcı olabilir. Parasal konularda başkalarına yardım edeceksiniz. Cuma günü ortak atılacak adımlarda, fikirlerinizi etrafa yaymaktan, konuşmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

  • Cumartesi günü oluşan Yeniayla birlikte parasal konulardaki uygulamalarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Banka düzenlemeleri, vergi ödemeleri, sigorta veya prim konularında yeni uygulamalara girişmek, kredi almak adına uygun bir dönem olacak. 

  • Pazar günü, toplum içinde veya göz önünde olacağınız ortamlarda, fikir ayrılıkları ya da sevdiğiniz insanla çekişmeler gündeme gelebilir. Hızlı hareket etmek isteyen yapınızla karşı tarafı çok fazla zorlamamaya özen gösterin.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)