• Ekmeleddin İhsanoğlu'na tepki

  Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'na, Mısır Çarşısı ziyareti sırasında, başörtülü yaşlı bir kadın tepki göstedi. Kendisini Cumhuriyet vatandaşı olarak tanıtan kadın, "Cumhuriyet vatandaşı olarak yakamızdan düşün" diye bağırdı.

 • Başsavcılık'tan operasyon açıklaması

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı paralel yapıya yönelik operasyonda 104 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

 • Korkunç gerçeği 6 yıl sonra öğrendi

  1999 yılında kaçırıldığı kişi tarafından tecavüze uğrayan A.C., tecavüzden sonra AIDS kaptığını tam altı yıl sonra öğrendi. Tecavüz eden kişinin kendisine ‘Sana öyle bir hediye bıraktım ki beni ömür boyu unutamayacaksın’ dediğini söyleyen A.C., hem yaşam savaşı veriyor, hem de hayatını devam ettirebilmek için destek bekliyor.

 • AYM'den CHP'ye ret!

  Anayasa Mahkemesi, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş ile CHP'nin yerel seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı başvuruları reddetti. Ayrıca AYM, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, cumhurbaşkanı adayı olamayacağına ilişkin CHP'li Mahmut Tanal ile LDP'nin yaptığı başvuruları da redddetti.

 • Serenay soruları yanıtsız

  Serenay Sarıkaya'dan ayrılan Çağatay Ulusoy, önceki gün Zorlu Center AVM'de alışverişteydi. Oldukça keyifli olduğu görülen yakışıklı oyuncu, kendisini görüntüleyen muhabirlerle şakalaşmayı da ihmal etmedi. "Yakalandık mı şimdi yani" diyerek espri yapan Ulusoy, Serenay Sarıkaya ilgili soruları ise cevapsız bıraktı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(0)