• Başbakan Erdoğan 'Vizyon Belgesi'ni açıkladı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezinde Cumhurbaşkanlığı Türkiye Vizyon Belgesi'ni açıkladı. 12 yıllık AK Parti iktidarında yapılanları özetleyen Erdoğan, konuşmasında sık sık "Yeni Türkiye" vurgusu yaparken, "Eski Türkiye artık eskide kalmıştır. Eski Türkiye’nin kapıları kapanmıştır" dedi.

 • TBMM'de tatbikat paniği!

  Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin milletvekillerinin makam odalarının da bulunduğu Halkla İlişkiler binasında 'binayı boşaltın' alarmı büyük paniğe yol açtı.Alarm sonrası çalışanlar ve milletvekilleri binayı boşalttı. TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, verilen alarmın habersiz yapılan bir yangın tatbikatı olduğunu açıkladı.

 • Belediye otobüsü yayaları biçti

  Ankara'nın Sincan ilçesinde bir aracın, belediye otobüsünün önüne çıkması sonucu kontrolden çıkan otobüs yayaların arasına daldı. Korkunç kazada 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

 • Denizli'de patlama!

  Denizli kent merkezinde unlu mamüller üretimi ve satışının yapıldığı işyerinde bu sabah meydana gelen patlamada 1 kişi öldü, 36 kişi yaralandı.

 • Prandelli'den kritik karar

  Galatasaray'da Cesare Prandelli, Sabri Sarıoğlu ile beraber Gökhan Zan, Engin Baytar, Endoğan Adili, Emmanuel Eboue, Lucas Ontivero, Dany Nounkeu, Kaan Baysal, Yiğit Gökoğlan'ı Avusturya kampına götürmeme kararı aldı. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(4)