• İşte Ekmeleddin İhsanoğlu'nun sloganı ve logosu

  Ekmeleddin İhsanoğlu Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarında 'Ekmek İçin Ekmeleddin"sloganını kullanacak. İhsanoğlu'nun logosu da buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritası olarak belirlendi.

 • Ece Su'nun ailesi şikayetten vazgeçti

  Sirkeci'deki feribot kazasında vapura binmek üzereyken denize düşen otomobilde 5 yaşındaki Ece Su ve anneannesi Şaziye Güleren'in ölümüyle ilgili görülen davada aile, sanıklar hakkındaki şikayetinden vazgeçti.

 • Köşk adayı olarak ilk kez Çankaya’da

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ile bir araya geldi. Çankaya Köşkü'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşme yaklaşık 45 dakika sürdü. Gül ve Erdoğan Ak Parti’nin geleceğine ilişkin fikir alışverişinde bulundu.

 • İmralı'ya sürpriz ziyaret

  HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Leyla Zana, Ortadoğu'da yaşanan son gelişmeleri ve müzakere yasasıyla ilgili gelinen aşamayı değerlendirmek üzere İmralı Adası'na hareket etti.

 • Donetsk'de gerilim ve şiddet artıyor

  Ukrayna'nın doğusundaki Donetsk şehrinde gerilim ve şiddet her geçen gün artıyor. Ayrılıkçılar kaybettikleri noktalardan Lugansk ve Donetsk'e çekilerek savunma hattı oluşturmaya çalışıyor. Bu iki kentte gerilim ve şiddet tırmanıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(2)