X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

SON DAKİKA - Ankara Adliyesi önünde doğalgaz patlaması!

Ankara Adliyesi önünde doğalgaz patlaması!
20 Mayıs 2017 Cumartesi, 15:35:09 İHA

Ankara Adliye sarayı önünde doğalgaz patlaması meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Ankara Adliyesi önünde asfalt çalışması yapılığı sırada iş makinesinin doğalgaz borusuna zarar vermesi nedeniyle patlama meydana geldi.

Olayda can kaybı yaşanmazken, bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangına müdahale eden itfaiye aracının da yandığı görüldü.

Yangının büyümesinin önüne geçmek için doğalgaz hatları kesildi, ardından itfaiye ekipleri söndürme işlemine başladı. Polis ekipleri, vatandaşları olay yerinden uzaklaştırarak, trafik akışını durdu. Soğutma işlemleri devam ediyor.

+20

İHA'nın haberine göre, Ankara Adliyesi önünde asfalt çalışması yapılığı sırada iş makinesinin doğal gaz borusuna zarar vermesi nedeniyle patlama meydana geldi.

Yorum yaz

  • Misafir 2017-05-20 21:31:05

    bilip bilmeden konuşan yorum yapan arkadaşlara söylüyorum türkiye asfaltta gayet iyi seviyededir kaza nedeni ne asfalt işçisinin ne de asfalt şirketinin ihmalidir 24 santime yani asfalt seviyesine doğal gaz döşeyen adamın amacı sorgulanmalıdır 24 santimde afalt kazılması gayet normal çünkü o seviyede ya asfal yada mekanik olur zaten mekaniğin altına inmez bir makina çünkü şirketler kazıdıgı asfalt kadar para kazanıyor yani napsın o adamlar çamuru toprağı