X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Kaybolan kadını evine götüren polis, kadının eşini ölü halde buldu

Bodrum'da alzaymır hastası kadını yolda bulan polis ekipler, kadını evine götürdüklerinde görükleri manzara karşısında şaşkına döndü

Kaybolan kadını evine götüren polisi, dehşete düşüren görüntü
20 Mart 2017 Pazartesi, 21:37:59 AA

Bodrum ilçesinde kaybolan alzaymır hastası kadını evine götüren polis, kadının emekli arkeolog olan eşini evde ölü buldu.

Alınan bilgiye göre, Torba Kavşağı'nda alzaymır hastası bir kadının olduğu ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gitti.

Kaybolan kadını emniyet müdürlüğüne getiren ekipler, yaptıkları çalışma sonucunda kadının isminin Leyla Esin Eren (69) olduğunu ve Yokuşbaşı Mahallesi'ndeki bir sitede eşiyle birlikte yaşadığını belirledi.

Kadını alarak eve giden ekipler, Eren'in eşi emekli arkeolog Mustafa Eren'i (70) evde hareketsiz halde buldu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Mustafa Eren'in bir süre önce yaşamını yitirdiğini belirledi.

Eren'in cesedi, polis ve savcının incelemesinin ardından kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Öte yandan Mustafa Eren'in bir hafta önce kalp ameliyatı geçirdiği öğrenildi.

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-20 23:01:13

    herkes ingilizce bilmek zorunda değil, ayrıca ingilizler türkçe kelimeleri kendilerine göre değiştirerek kullanıyor, bizim gibi özenmiyorlar. bence herkes yabancı kelimeleri okuduğu gibi yazmalı.