X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET
Erzurum'da dehşet anları kamerada
Gündem + Sonra Oku

Erzurum'da dehşet anları kamerada

20 Mart 2017 Pazartesi, 17:48:32

Polis güç kullanarak kavgacı gençleri etkisiz hale getirdi ve kelepçeleyerek polis otosuna bindirdi

Erzurum'da iki grup arasında meydana gelen bıçaklı kavgada korku dolu anlar yaşandı. 4 kişinin bıçakla yaralandığı dehşet anlar kameralara an be an yansıdı.

Olay bugün öğle saatlerinde Erzurum'da vatandaşların en yoğun olduğu Cumhuriyet Caddesi Çaykara İş Merkezi önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önceden aralarında husumet bulunan gençler Çaykara İş Merkezi önünde karşı karşıya geldi. 'Sallama' diye tabir edilen döner bıçaklarıyla birbirlerine saldıran gençler dehşet dolu anlar yaşattılar. Olayı görerek gençlere müdahale etmeye çalışan bir kadın gözünün önünde birisinin bıçaklandığını görünce şoka girerek bayıldı. Çok sayıda polisin müdahale ettiği olayda 4 genç bıçaklanarak yaralandı. Polis güç kullanarak kavgacı gençleri etkisiz hale getirdi ve kelepçeleyerek polis otosuna bindirdi. Yaralanan 4 kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı. Onlarca insanın gözü önünde yaşanan korku dolu anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Öte yandan yaşanan korku dolu anları görüntüleyen gazeteci polisin hedefi oldu. Gazetecinin görüntü almasına agresif tavırlarla yaklaşıp daha sonra da şiddet uygulayan polis memuru çevredeki vatandaşlarında tepkisine neden oldu. Gazeteciye vurarak , "Çekme şu telefonunla seni de gebertirim" diyerek tehdit eden polis memuru diğer polisler tarafından uzaklaştırıldı.

Yorum yaz