X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Antalya'da tedavi edilmediğini iddia eden bir kişi kendini kesti

Yardım edileceğinin söylenmesi üzerine elindeki maket bıçağını atarak eylemini sonlandırdı

"Tedavi edilmedim" dedi, kendini kesti!
17 Mart 2017 Cuma, 16:09:11 DHA

Antalya'da 40 yaşındaki İsmail R., diş tedavisi için geldiği hastanede kendisiyle ilgilenilmediğini öne sürerek eylem yaptı. Maket bıçağıyla kendine zarar veren R., polisin tedavi için yardım edileceği sözünü vermesi üzerine ikna oldu.

Olay, saat 13.30 sıralarında Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi önünde meydana geldi. Tedavi için hastaneye gelen ancak kendisiyle kimsenin ilgilenmediğini öne süren İsmail R., bahçeye çıkarak bir süre çevredekilere bağırdı. Daha sonra vücudunun üst kısmındaki kıyafetleri çıkaran R., yanında getirdiği maket bıçağıyla kendine zarar vermeye başladı.

"DİŞLERİMİ YAPMADILAR, O YÜZDEN YAPTIM"

Çevredekilerin haber verdiği güvenlik görevlileri ise polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polis vücudunun üst bölümü kan içinde kalan İsmail R.'yi ikna etmek için uğraştı. Yaklaşık yarım saat süren ikna çabaları boyunca kendisine zarar vermeye devam eden R., yardım edileceğinin söylenmesi üzerine elindeki maket bıçağını atarak eylemini sonlandırdı.

Olay yerine gelen ambulansa alınan İsmail R., gazetecilerin neden yaptığı sorusuna "Dişlerimi yapmadılar, bu yüzden yaptım" diye yanıt verdi.

Ambulansa alındıktan sonra sağlık ekiplerinin müdahale isteğini reddeden R., araçtan indi. R., ifadesi için polis merkezine çağrıldı.

Yorum yaz

  • Misafir 2017-03-17 18:08:12

    her istediği olmayan eylem yapsın kendini kessin oh ne ala memleket.dr yapmadıysa vardır bi sebebi elbet