X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Sözleşmeli pilot alımı sonuçları açıklandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü, internet sitesinden duyurduğu açıklamada 1. dönem sözleşmeli uçak pilotu alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

Sözleşmeli pilot alımı sonuçları açıklandı!
16 Şubat 2017 Perşembe, 17:27:24

Emniyet Genel Müdürlüğü, internet sitesinden duyurduğu açıklamada 1. dönem sözleşmeli uçak pilotu alımı başvuru sonuçlarının açıklandığını duyurdu. İşte sözleşmeli pilot alımı başvuru sonuçları...

SÖZLEŞMELİ UÇAK PİLOTU ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;

"2017-1. Dönem Personel Alımı çerçevesinde Sözleşmeli Pilot (Uçak) unvanı için başvuruda bulunan adayların tamamı sözlü ve/veya uygulamalı SINAVA GİRMEYE HAK KAZANMIŞTIR.

SÖZLEŞMELİ PİLOT (UÇAK) unvanı için başvuruda bulunan adaylar 23/02/2017 tarihinde saat 10:00 da, EGM Personel Dairesi Başkanlığı İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar /ANKARA adresinde hazır bulunacaklardır.

ADAYLAR SÖZLÜ VE/VEYA UYGULAMALI SINAVA GELİRKEN YANLARINDA; 

1) Başvuruda Verilen Fotoğraflı ve İmzalı İş Başvuru Formu,

2) Fotoğraflı TC Numaralı Kimlik Belgesi ve fotokopisi,

3) Pilotluk Lisans Belgesi ve fotokopisi,

4) Sözleşmeli Pilot Nitelikleri Formu,

5) Sağlık Kurulu Raporu Belgesi ve fotokopisi,

6) Temel plotaj sertifikaları (PPL, CPL, IR, Öğretmenlik, Bakım), Tip intibak belgeleri, Tek motor çift motor uçuş saatleri ve varsa 1. pilotluk belgeleri, Her bir tipte uçuş toplamları ve son uçuş tarihlerini gösterir kurum imzalı sahsi uçuş kayıt çizelgeleri ve Havacılıkla ilgili kişisel tüm evrakları (sertifikalar, kurs belgeleri vs.)

Getirmeleri gerekmekte olup, bu evrakların sözlü ve/veya uygulamalı sınav esnasında kontrolü yapılacaktır.​​" ifadeleri kullanıldı.

Yorum yaz