X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Habertürk TV'ye, 15 Temmuz FETÖ'cü darbeye karşı demokrasiden yana tutumu ve yayınlarından dolayı, Medya ve Demokrasi ödülü

Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği tarafından düzenlenen "Medya ve Demokrasi" ödülleri töreninde, bir ödül de Habertürk TV'nin oldu. Ödülü, Habertürk TV adına Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş, Başbakan Binali Yıldırım'ın elinden aldı

Habertürk TV'ye Medya ve Demokrasi Ödülü
15 Şubat 2017 Çarşamba, 16:22:13 HABERTURK.COM

Önceki gün Radyo ve Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından düzenlenen "Medya ve Demokrasi" ödülleri sahiplerini buldu. Törende yayın kuruluşları, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi gösterdikleri duruş nedeniyle ödüllendirildi.

Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla TBMM'de gerçekleşen "Medya ve Demokrasi" töreninde bir ödül de Habertürk TV'nin oldu.

Darbenin bastırılmasında en büyük rolü medyanın oynadığını belirten Başbakan Binali Yıldırım, kurum temsilcilerine ödüllerini verdi.

Gündemdeki gelişmelerin, son dakika haberlerinin an be an ekrana taşındığı Habertürk TV adına ödülü, Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş, Başbakan Binali Yıldırım'ın elinden aldı.

Yorum yaz