X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Hatay'da kardeşini öldürüp kaçan Tuğba Çakmak yakalandı

Üniversite öğrencisi Mustafa Şimşek'i uyurken tabancayla öldürüp Suriye sınırına kaçan Tuğba Çakmak, yakalandı. Çakmak'ın acıkınca ekmek istediği kadının ihbarı sayesinde yakalandığı ortaya çıktı

Erkek kardeşini uyurken öldürdükten sonra kayıplara karışmıştı!
15 Şubat 2017 Çarşamba, 12:32:05 DHA

Hatay'ın Hassa İlçesi'nde üniversite öğrencisi kardeşi 24 yaşındaki Mustafa Şimşek'i uyurken başına tabancayla ateş ederek öldüren 28 yaşındaki Tuğba Çakmak yakalandı.

Cinayetin ardından Suriye sınırına kaçan abla Çakmak'ı, acıkınca ekmek istediği kadın ihbar etti.

Hassa İlçesi'nin Akbez Zafer Mahallesi'nde geçen 13 Şubat'ta Tuğba Çakmak, tatile gelen Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3'üncü sınıf öğrencisi kardeşi Mustafa Şimşek'in uyurken başına tabancayla ateş etti.

CİNAYETTEN 2 HAFTA ÖNCE İKİNCİ EVLİLİĞİNİ YAPMIŞTI

Şimşek olay yerinde hayatını kaydederken, cinayetten 2 hafta önce ikinci evliliğini yapan ancak psikolojisi bozuk olduğu belirtilen abla Çakmak ise kayıplara karıştı. Jandarma tarafından her yerde aranan genç kadının Suriye sınırında görüldüğü yönünde ihbar yapıldı.

BİR KADINDAN EKMEK VE BİRAZ YİYECEK İSTEYİNCE YAKAYI ELE VERDİ

Bugün sabah saatlerinde Çınarbaşı Mahallesi'nde çocuklarını okula götüren bir kadından ekmek ve biraz yiyecek istediği öğrenilen Tuğba Çakmak, gizlendiği bir ahıra düzenlenen operasyonla yakalandı.

GECEYİ KAYALIK ALANDA GEÇİRMİŞ

Akbez Jandarma Komutanlığı'na getirilen ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen genç kadının cinayetten sonra Suriye'ye sınırına kaçtığını, kayalık alanda geceyi geçirdiğini, çok acıkınca Çınarbaşı Mahallesi'ne geldiğini söylediği öğrenildi.

Yorum yaz