X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Şehit Murat Tevlim'in okuduğu 'Bu Vatan Bizim' şiiri duygulandırdı

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Murat Tevlim'in şehit olmadan önce bir arkadaşı ile birlikte Ozan Arif'in "Bu Vatan Bizim" şiirini okudu

El Bab şehidi böyle seslenmiş!
14 Şubat 2017 Salı, 10:52:53 İHA

Fırat Kalkan Harekatı'nda şehit olan 29 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Murat Tevlim'in şehit olmadan önce okuduğu "Bu Vatan Bizim" şiirinin görüntüleri ortaya çıktı.

Darıca ilçesinde yaşayan Mustafa ile Birsen Tevlim çiftinin üç çocuğundan biri olan Piyade Uzman Çavuş Murat Tevlim, Suriye'nin El Bab bölgesinde DAEŞ'e karşı süren operasyonda şehit düştü. 29 yaşındaki Tevlim'in Darıca ilçesindeki ailesi acı haberle yıkıldı.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Garnizon Komutanı Binbaşı İlhan Yeşil, Darıca Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan aileye acı haberi verdi. Evli ve iki çocuk babası olan Murat Tevlim'in acı haberini alan eşi Rabia Tevlim sinir krizleri geçirdi.

Fırat Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Murat Tevlim'in şehit olmadan önce bir arkadaşı ile birlikte Ozan Arif'in "Bu Vatan Bizim" şiirini okudu. Şehidin şiiri okurken olan görüntülerini görenler duygulandı.

Yorum yaz