X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

YSK Başkanı'na üst düzey ziyaret

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı İnce, Emniyet Genel Müdürü Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Güler, YSK Başkanı Güven'i ziyaret etti

YSK Başkanı'na üst düzey ziyaret
10 Şubat 2017 Cuma, 17:57:21 AA

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Muhterem İnce, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'i ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasa değişikliğine ilişkin kanunu, halkoylamasına sunulmak üzere yayımlanması için Başbakanlıka göndermesinin ardından referandum tarihi YSK tarafından belirlenecek.

YSK Başkanı Güven, bugün İçişleri Bakanlığı Müsteşarı İnce, Emniyet Genel Müdürü Altınok ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Güler ile bir araya geldi.

Görüşmenin ardından konuklarını uğurlayan Güven, gazetecilerin, "Görüşme anayasa referandumunda alınacak güvenlik önlemleriyle mi ilgiliydi?" sorusuna, "Normal, doğal şeyler." karşılığını verdi.

YSK Başkanı Güven, anayasa referandumunun tarihine ilişkin soru üzerine ise "Resmi Gazete'de yayımlanınca açıklama yapacağım." dedi.

Yorum yaz