X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Avrasya Tüneli'nden geçen bisikletli gözaltına alındı

Gayrettepe'deki Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne getirilen İ. Ö. adlı genç hakkında polisin ikazına uymamak ve trafik kurallarını ihlal ederek güvenliği tehlikeye sokmaktan işlem yapılacak

Avrasya Tüneli'nden geçen bisikletli gözaltında
09 Şubat 2017 Perşembe, 15:47:58 AA

Avrasya Tüneli'nden bisikletle geçen genç gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, 22 yaşındaki İ.Ö. Anadolu yakasından Avrasya Tüneli'ne bisikletle girip kaskında bulunan kamera ile yolculuğunu görüntüleyip sosyal medyaya yükledi.

Görüntülerin kısa sürede yayılması üzerine Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği, olayla ilgili çalışma başlattı. Ekipler, yürüttükleri çalışma sonucu bisikletli İ.Ö'yü gözaltına aldı.

Gayrettepe'deki Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne getirilen İ.Ö. Avrasya Tüneli'nden bisikletle geçmenin yasak olduğunu bilmediğini belirterek, "Heyecanıma yenik düştüm. Sosyal medya için videolar çekiyordum, internete yükleyince bir anda ses getirdi. Pişmanım, bir daha da yapmam. Zaten polisler beni bilgilendirdi." dedi.

İ.Ö. hakkında polisin ikazına uymamak ve trafik kurallarını ihlal ederek güvenliği tehlikeye sokmaktan işlem yapılacağı öğrenildi.

Avrasya Tüneli'ni bisikletle geçti! Avrasya Tüneli'ni bisikletle geçti!

Yorum yaz