Mersin'de yaşayan engelli gencin tek hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görüp, elini öpmek

09 Şubat 2017 Perşembe, 10:48:29 İHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'Dombıra' şarkısından uyarlanan şarkıyı dinleyerek mutlu olan Abdulhamit, Erdoğan ile buluşmak istiyor

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Çilek Mahallesi'nde ailesiyle birlikte kalan 22 yaşındaki Abdulhamit Ekin'in tek isteği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görüp, elini öpmek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugüne kadar Mersin'de yaptığı bütün mitinglerini takip eden Abdulhamit, bugüne kadar hayalini bir türlü gerçekleştiremedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'Dombıra' şarkısından uyarlanan şarkıyı dinleyerek mutlu olan Abdulhamit, Erdoğan ile buluşmak istiyor.

Abdulhamit'in durumu ve istediği ile ilgili açıklamalarda bulunan baba Fahri Ekin, oğlunun doğuştan bedensel engelli olduğunu söyledi.

Oğlunun durumunu 2 yaşına geldiğinde fark etmeye başladıklarını belirten Ekin, "Bunun üstüne birçok hastaneye gittik. O zamanda maddi olarak durumumuz müsait değildi. En sonunda bize bir umut verdiler. Eğer bir miktar para bulursak belki düzelebileceğini söylediler.