X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Zeytinburnu'daki bina 5 saniyede böyle çöktü!

Paylaşılan yeni görüntü, 2 kişinin hayatını kaybettiği 17 kişinin de yaralandığı dehşetin boyutunu ürkütücü bir şekilde ortaya koydu

Zeytinburnu'daki bina 5 saniyede böyle çöktü!
14 Ocak 2017 Cumartesi, 14:42:56 DHA

İstanbul Zeytinburnu'da 7 katlı bir binanın çökmesiyle biri çocuk 2 kişi hayatını kaybetmiş, 17 vatandaş yaralanmıştı. Günün ağarmasıyla olay yerindeki enkaz kaldırma çalışmalarına tüm hızıyla devam edildi.

7 KATLI BİNANIN 5 SANİYEDE YER BİR OLUŞU KAMERADA

Kayıtta saat 16.30'u gösteriyor. Zeytinburnu'nun en işlek caddelerinden biri.. Onlarca kişi hareket halinde ve hiçbirinin bir kaç saniye sonra olacaklardan haberi yok. Kayıt saatinin saniye bölümü 29'u gösterdiği sırada müthiş bir gürültüyle birlikte çökme başlıyor. 7 katlı binanın olduğu yere yığılıp kalması, gözden kaybolması, yerinde devasa bir toz - duman bulutunun yükselmesi sadece 5 saniye sürüyor. Bundan sonra panik hakim caddeye. Kaçışanlar, iş yerlerinden fırlayanlar görülüyor. Onların arasında kaldırımda bebek arabasıyla uzaklaşmaya çalışan bir kadın da var. Bir süre sonra bu kez çöken binanın bulunduğu yere doğru bir koşturmaca görülüyor. Herkesin amacı ne olduğunu anlamak ve yardım etmek.

 

Zeytinburnu'da bina çöktü! 1'i çocuk 2 ölü , 17 yaralı Zeytinburnu'da bina çöktü! 1'i çocuk 2 ölü , 17 yaralı

Yorum yaz