X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Manisa'da soygun girişimi kamerada

Manisa'da hırsızlık için girdikleri bakkalda işletmecinin direnişi karşısında ne yapacaklarını bilemeyen 4 kişi çareyi kaçmakta buldu

4 soyguncuya bakın nasıl karşı koydu!
30 Kasım 2016 Çarşamba, 19:56:34 DHA

Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde, biri tabancalı 4 kişi, bakkal dükkanına girip, soygun girişiminde bulundu.

İşletmecinin karşı koymasıyla neye uğradığını şaşıran soyguncular kaçarken, bu anlar güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

Olay, dün (salı) saat 23.10 sıralarında, Beyoba Mahallesi'nde bir bakkal dükkanında yaşandı. Kimlikleri henüz bilinmeyen, yüzleri maskeli ve birinin elinde tabanca bulunan 4 kişi, mahalle bakkalına girerek kasadaki paraları istedi.

Oturduğu sandalyeden kalkan işyeri sahibi, evli ve 2 çocuk babası 43 yaşındaki Ahmet Akyol, soygunculara karşı koydu. İşletme sahibi Akyol, elinde silah tutan soyguncuyla yönelip kısa süreli boğuşma yaşadı.

Akyol'un elinden kurtulan soyguncu, beraberindeki 3 kişiyle birlikte dışarı çıkıp, koşarak kaçtı. O anlar ise işyerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Akyol'un ihbarıyla gelen jandarma ekipleri, işyerinde parmak izi araştırması yapıp, güvenlik kamerası görüntülerini inceledi. Soyguncuların kimliğinin belirlenip, yakalanması için çalışma başlatıldı.

Dedektif muhtar! İzlerden takip edip... Dedektif muhtar! İzlerden takip edip...

30 bin litre ham petrol çaldılar 30 bin litre ham petrol çaldılar

Yorum yaz