X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Kocaeli'de bir kişi ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi

Kocaeli'de iki arkadaştan uyuşturucu kullandıktan sonra biri hayatını kaybetti, diğeri ise arkadaşının cesedinin başında 2 gün bekledi

Cesedin başında 2 gün bekledi!
18 Ekim 2016 Salı, 21:08:09

Kocaeli'de İzmit ilçesinde uyuşturucu kullandığı iddia edilen bir kişi hayatını kaybetti,olayın yaşandığı evde bulunan arkadaşı ise durumu kimseye anlatamayınca 2 gün cesedin başında bekledi.

Olay, İzmit Tavşantepe Mahallesi Zengin Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, davet üzerine arkadaşıM.K.'nın evine giden Zafer D., bir süre sonra arkadaşıyla birlikte uyuşturucu kullanmaya başladı. Zafer D.,uyuşturucu aldıktan sonra ise fenalaşarak hayatını kaybetti. Zafer D.'nin öldüğünü anlayan arkadaşı M.K. isedurumu kimseye haber vermekten korkunca 2 gün boyunca cesedin başında bekledi. İki günün ardındancesedin kokmaya başladığını anlayan M.K. yardım istediği kardeşinin polise haber vermesi sonrası olayınyaşandığı eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan incelemede Zafer D.'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Zafer D.'nin cesedi olay yeri incelemesinin ardından İzmit Asri Mezarlık morguna kaldırılırken gözaltına alınan M.K. sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

İHA

Yorum yaz