X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Uyuşturucudan ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi

Arkadaşının ölümüne şahit olan Murat K. şoka girdi. Murat Kutlu olayın şokuyla ölen arkadaşının başında iki gün boyunca bekledi

Ölen arkadaşının başında 2 gün bekledi!
18 Ekim 2016 Salı, 17:30:54

İzmit'te, sentetik uyuşturucu bonzai kullandıkları iddia edilen iki kişiden biri fenalaşarak öldü. Şoka giren arkadaşı ise 2 gün boyunca ölen arkadaşının cesedinin başında bekledikten sonra kardeşine haber verdi.

Tavşantepe Mahallesi Zengin Sokak'ta ailesi ile birlikte oturan pazarcılık yapan Murat K. ailesi Kandıra'daki bağevine gidince evlerine bir fabrikada işçi olarak çalışan arkadaşı 30 yaşındaki Zafer D.'yi davet etti. İddiaya göre birlikte sentetik uyuşturucu bonzai kullanan iki arkadaştan Zafer D. bir süre sonra fenalaşarak yaşamını yitirdi. Arkadaşının ölümüne şahit olan Murat K. şoka girdi. Murat K. olayın şokuyla ölen arkadaşının başında iki gün boyunca beklediMurat K. iki gün sonra evden çıkarak kardeşi Serdar K.'ya durumu anlattı. Serdar K. durumu polise bildirdi. Ev ve çevresini kaplayan koku nedeniyle sağlık görevlileri ve polis eve girmekte güçlük çekti. Savcı ve polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından ceset otopsi için Asri Mezarlık morguna kaldırıldı.

Polis, Murat K.'yı ifadesini almak için polis merkezine götürdü. Komşuları, Murat K.'yı bu sabah evinden çıkıp ekmek alıp evine dönerken gördüklerini belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA

Yorum yaz