Tahmin edeceğiniz üzere bu tamir işi bir hayli zahmetli oluyor. İşte 105 bin liralık lastiğin kare kare tamir edilişi... KENDİ KAR LASTİĞİNİ KENDİSİ YAPTI!
Çiviler ve somunlarla işini halleden adam, sosyal medyadan yayınladığı görüntülerle kısa sürede yoğun ilgi gördü. İşte aşama aşama bir kar lastiği nasıl yapılır... DEMİR YIĞININDAN 4 MİLYON LİRALIK OTOMOBİL YAPTI!
Bu gördüğünüz iskeletten dünyanın en lüks ve pahalı otomobillerinden birinin çıkacağını söylesek inanır mısınız? Amerikalı Jacek Mazur, rüyalarının otomobili olan McLaren'e sahip olmak için değişik bir yol izledi. Mazur, çöplükten topladığı diğer otomobil parçalarıyla fiyatı 1 milyon Euro (4 milyon TL) olan otomobili sadece 33 bin dolara sahip oldu. Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede tamamladığı otomobili performans olarak gerçeğinin biraz altında kalsa bile görüntü olarak tam bir Mclaren oldu. İşte Mazur'un kare kare ev yapımı Mclaren... 4 YIL BOYUNCA UĞRAŞIP LAMBORGHINI YAPTILAR!
Her şey bir tekerlekle başladı, ardından parçalar bir bir toplandı, monte edildi ve 4 yılda Çinliler kendi Lamborghini'sini böyle yaptı! OTOMOBİLİNİ LAMBORGHINI'YE ÇEVİRDİ!
Ukrayna'da bir kişi Mitsubishi marka otomobilini Lamborghini Aventador'a dönüştürdü. Otomobilini parçalara ayırdı ve dış görünümünü tamamen değiştirdi. İşte sizi çok şaşırtacak bir dönüşüm öyküsü...

105 bin liralık lastiği böyle onardı!

Bir tamirci 30 bin dolarlık (Yaklaşık 105 bin lira) dev lastiği onarırken nasıl yapıldığını kare kare yayınladı

İLGİLİ GALERİLER