ŞIKLAR JESSICA CHASTAIN: Straples kesim Armani Prive imzalı elbisesini vintage Harry Winston mücevherleriyle tamamlamış. Elbisenin rengi, teni ve saçlarıyla mükemmel uyum içinde. JENNIFER LAWRENCE: Dior Haute Couture imzalı strapleskesim beyaz elbiseyle göz kamaştırdı. AMY ADAMS: Kırmızı halının en zarif isimlerinden biri hiç şüphesiz Amy Adams oldu. Oscar de la Renta imzalı kabarık elbisesiyle güzel oyuncu adeta peri masalından fırlamış gibiydi. SALLY FIELD: "Kırmızı halıya kırmızı yakışır" geleneğini sürdüren Sally Field, kırmızı Valentino elbisesiyle elegan ve göz doldurmayı başarmış, kutlarız. HALLE BERRY: Geceye Versace tasarımı siyah dore çizgili elbiseyle katılan Halle Berry, payet modasına uyan isimlerden biri. RÜKÜŞLER KRISTEN STEWART: Reem Acra imzalı dantel ve tül karışımı elbisesiyle gecenin en zarif isimlerinden olsa da kıyafetiyle uyumsuz ve özensiz saçlarıyla sınıfta kaldı. ANNE HATHAWAY: Prada elbisesiyle masum, aynı zamanda zarif görünmeyi başarmış. Güzel oyuncu Tiffany kolyesiyle kıyafetini tamamlamış ama kırmızı halı ihtişamından uzak.  
CATHERINE ZETA-JONES: Zuhair Murad imzalı dore tonlarındaki elbisesiyle göz alıcı görünüyor ama kırmızı halıda biraz daha yaratıcılık diyoruz RENEE ZELLWEGER: Dore tonlarındaki Carolina Herrera elbisesiyle geceye katıldı ama güzel oyuncu özensiz saçlarıyla hayal kırıklığı yarattı. REESE WITHERSPOON: Louis Vuitton straples kesim mavi elbisesiyle gecenin vasat isimlerinden oldu. HELEN HUNT: H&M'den alınan bir elbiseyle katılan ilk isim oldu. Firmanın organik koleksiyonuna dahil olan elbise "ütüsüz" olduğu gerekçesiyle eleştiri aldı. Hunt, kıyafeti 700 bin dolarlık (1.3 milyon TL) pırlanta takılarla tamamladı.

Kırmızı halıda kimler kazandı?

85. Oscar Ödül Töreni, her yıl olduğu gibi birçok ünlüye ev sahipliği yaptı. Oscar alacak ünlüler arasındaki yarış kadar kırmızı halıdaki yarış da görülmeye değerdi. Kırmızı halı trendlerinde straples kesimler, payet ve pastel tonlar dikkat çekti. ...

İLGİLİ GALERİLER