EN ÇOK İZLENENLER

Türk askeri İdlib'de

Türk askeri İdlib'de

TSK: "Astana Süreci kapsamında, ateşkesin tesis, gözetim ve devamını sağlamak, insani yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması ve yerlerinden edilenlerin evlerine dönmesi için uygun şartları temin etmek maksadıyla İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesinde görev yapacak Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları, 08 Ekim 2017 tarihinde icrasına başlanan keşif faaliyetleri ile koordineli olarak, 12 Ekim 2017 tarihinden itibaren Gözlem Noktalarını teşkil faaliyetlerine başlamıştır."  açıklamasını yaparak ilk görüntüleri paylaştı.

Deniz Uğur ile Reha Muhtar’ın Velayet savaşında nafaka gerginliği

Deniz Uğur ile Reha Muhtar’ın Velayet savaşında nafaka gerginliği

Oyuncu Deniz Uğur ile Gazeteci Reha Muhtar’ın 7 yaşındaki ikizlerinin velayet davasında gerilimli geçti. Davada Deniz Uğur'un ikizleri için istediği 30 bin TL'lik iştirak nafakası gerilime yol açtı. Dava çıkışı Reha Muhtar, "Bir baba olarak sadece çocuklarımın mutluluğunu istiyorum. Kimseden 5 kuruş istemiyorum" dedi. Deniz Uğur ise "Çocuklarım mutlu olsun yeter. Kızım beni özlediğinde 'Anne senin yerine bakıcıma sarılıyorum' dedi. (Haber Merkezi)

Uzay istasyonunda stres çarkı döner mi?

Uzay istasyonunda stres çarkı döner mi?

Uluslararası Uzay İstasyonu'nda görevli NASA Astronotu Randy Bresnik "Uzayda stres çarkı çevirirseniz ne olur?" sorusuna videolu yanıt verdi.

Stres çarkı yerçekimi sürtünmesinin az olduğu bir yerde oldukça uzun dönüyor. Hatta bırakıldığında havada asılı kalan stres çarkı dönmeye devam edip, bir de kendi etrafında dönüyor. Astronotların nefes almasını sağlayan oksijen, atmosfer sürtünmesi yarattığı için stres çarkı belirli bir süre sonra duruyor.