EN ÇOK İZLENENLER

Polise ateş açan kadın feci şekilde can verdi!

Polise ateş açan kadın feci şekilde can verdi!

ABD'de polis kendisine ateş açan bir kadını arabasıyla ezerek öldürdü. Silahlı yaralama suçundan aranan 21 yaşındaki Sueann Dickson, polis arabasının kendisine doğru geldiğini görünce silahını çıkartıp, arabaya doğru ateşledi. Polis memuru ateş açılması üzerine arabasını Dickson'ın üzerine doğru sürdü. Aracın altında kalan Dickson feci şekilde can verdi. Olay anı polis aracının kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.Dickson, olaydan bir hafta önce bir adamı silahla başından vurarak yaralamıştı.

 

Bakan Fikri Işık'a yerli silahlı koruma

Bakan Fikri Işık'a yerli silahlı koruma

 Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ın koruma ekibi, Türk mühendislerince tasarlanan Milli Piyade Tüfeği'ni (MPT-55) kullanmaya başladı. Işık'ın talimatıyla, yakında seri üretimine başlanması planlanan silahları alan koruma polisleri, MPT-55 ile düzenli atış talimleri de yapıyor. Milli Piyade Tüfeği üretimi projesinin devamı olarak nitelendirilen MPT-55'in yakında seri üretimine başlanması planlanıyor. Yerli imkanlarla üretilen silah, Bakan Işık'ın talimatı üzerine kendi koruma ekibi tarafından da kullanılmaya başlandı. (AA)

Dünya devleri Monchi'nin peşinde!

Dünya devleri Monchi'nin peşinde!

Dünya futbolunun sizi konuşması, dev kulüplerin peşinizden koşması için futbolcu ya da teknik direktör olmaya gerek yok.Bunun en canlı örneği Ramon Rodríguez Verdejo, bilinen adıyla Monchi. 992 yılında, 23 yaşında Sevilla'nın yedek kalecisiyken herkes ona işe yaramaz gözüyle bakıyordu.'Kimse vazgeçilmez değildir' felsefesini benimseyen Monchi, 2000 yılında ise bu kez kulübüne sportif direktör olarak geri dönüp bir dünya devi yarattı.