• İOS 11; iPhone'a ve iPad'e yepyeni bir App Store, daha proaktif ve akıllı bir Siri, Kamera ve Fotoğraflar iyileştirmeleri ve bu çok boyutlu deneyimleri etkinleştirmek için artırılmış gerçeklik teknolojileri dahil olmak üzere yüzlerce yeni özellik getiriyor. iOS 11, şu ana kadar ki en büyük iPad sürümü olarak iPad'e yeni ve güçlü çoklu görev özellikleri, yeni bir Dosyalar uygulaması ve Apple Pencil'ı kullanmanın daha çok yolunu ekliyor.

  • Haziran ayında duyurulan iOS 11 için geri sayımda sona gelindi. Dünyanın çeşitli ülkelerinde bugün (19 Eylül), Türkiye'nin de bulunduğu diğer bir grup ülkede ise yarın (20 Eylül) indirilmeye açılacak.

    #link#https://www.youtube.com/embed/q8EGFVuU0b4?rel=0&controls=0&showinfo=0#youtube#pull-left#

  • iPhone’u daha iyi, iPad’i ise daha yetenekli hale getiren yeni güncelleme beklenen birçok yeniliği iOS cihazlarına kazandırıyor. iOS 11 ile birlikte özellikle artırılmış gerçekliğe yönelik oyun ve uygulamalar için yenilikler getirecek.

  • Yeni işletim sistemi özellikle iPad için daha fazla işlemi daha kolay bir şekilde yapmayı sağlıyor. Özellikle birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırma ve aynı ekranda görme konusunda...

  • iOS 10'da da bulunan ancak 11 sürümü ile yetenekleri geliştirilen birden fazla uygulamanın yüksek çözünürlüklü ekranda görünmesi kullanıcılara önemli bir esneklik sağlıyor.