• Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en büyük elektronik ve teknoloji fuarı ‘Consumer Electronics Show (CES) 2015’in kapıları önce uluslararası basına açıldı.

  • 140 ülkeden 3 bin 600’ün üzerinde teknoloji şirketinin yer aldığı fuar 6-9 Ocak tarihleri arasında ziyaret edilebilecek. Yeni icatlarla dikkat çeken bu yılki fuarda günlük hayatı kolaylaştırma amacıyla yola çıkan girişimciler, elektrikli patentlerden akıllı kemerlere kadar birçok yeni ürünü tüketicilerin beğenisine sunuyor. 

  • Fuara Türkiye’den sadece Vestel ve DC Cases isimli bir şirket katıldı. Vestel, televizyon başta olmak üzere akıllı ev sistemleri ve kablosuz medya ürünlerini dünya sahnesine çıkarırken, DC Cases ise el yapımı akıllı telefon, tablet, fotoğraf makinesi ve bilgisayar kılıflarını sergiliyor.

  • CES 2015’e, Fransa 119, Kanada 91, Hong Kong 85, Güney Kore 62, Almanya 44, İngiltere 40, Japonya 39, İsrail 34, Singapur 14, İtalya 10, Hindistan 7, Rusya 3 ve Yunanistan 1 şirketiyle fuara katılıyor. İşte teknoloji fuarında dikkat çeken icatlar

  • Karanlık ortamda net selfie çekiyor

    Ürünün tanıtıldığı fuarda 29 dolarlık Vibe Xtension Selfie Flash en çok dikkat çekenler arasına girdi. Lenovo'nun 'selfie' tutkunları için geliştirdiği bu flaş sayesinde karanlık ortamlarda çok net 'selfie'ler çekebiliyorsunuz. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!(12)