X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Trump, 'kızını hedef alan saldırıya' Twitter'dan yanıt verdi

Trump'ın son tweeti kızı Ivanka'nın markasını satıştan kaldıran Nordstrom'u hedef aldı, şirketin hisseleri sert dalgalandı

Trump bu kez küplere bindi!
09 Şubat 2017 Perşembe, 10:17:05

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla kızı Ivanka Trump'ın kreasyonlarını satmama kararı alan Nordstrom firmasını eleştirdi.

Trump, kızı Ivanka Trump'a "haksızlık" yapıldığını belirtti paylaşımında "Kızım Ivanka'ya Nordstrom tarafından büyük haksızlık yapıldı. O mükemmel bir insan ve beni her zaman doğruyu yapmaya yönlendiriyor. Rezalet!" ifadelerine yer verdi.

ABD Başkanlığına ait kurumsal Twitter hesabından da paylaşılan mesaj kamuoyunda tepkiye neden olurken tweete ilk tepkide yüzde 4'ü aşan kayıp yaşayan Nordstrom hisseleri daha sonra günü yüzde 4,09 değer kazancıyla tamamladı.

Nordstrom, son ay içinde, Ivanka Trump'ın kendi ismiyle kurduğu moda markasını satış noktalarından çıkaran 5. firma oldu. Firma, bu duruma gerekçe olarak ise "yeterince satış olmamasını" gösterdi. Ivanka Trump, kendi adıyla kıyafet, ayakkabı, takı ve parfüm gibi kreasyonları satışa sunuyor.

Business HT

Dev şirketten flaş Trump kararı! Dev şirketten flaş Trump kararı!

Yorum yaz