X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Yılın Yıldızları'ndan Show TV'ye iki ödül birden!

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen "Yılın Yıldızları Ödülleri" töreninde, Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi İçerde ve eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show ödüle layık görüldü

"Yılın Yıldızları Ödülleri" sahiplerini buldu!
13 Ocak 2017 Cuma, 12:59:12

YILIN YILDIZLARI'NDAN SHOW TV'YE İKİ ÖDÜL BİRDEN!

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen "Yılın Yıldızları Ödülleri" dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Türkiye'nin önde gelen isimlerini bir araya getiren geceye medya, sanat, ekonomi ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Bu önemli gecede Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi İçerde, "2016 Yılının En Beğenilen Dizi Filmi" kategorisinde, Toygar Işıklı İçerde'nin müziği ile  "Yılın En Beğenilen Dizi Film Müziği" kategorisinde ödüle layık görülürken eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show "2016 Yılının En Beğenilen Show Programı" ödülünü aldı. Ödülleri İçerde dizisi adına alan dizinin başarılı oyuncularından Dalma Colbay ve Gözde Kansu ve Güldür Güldür Show adına alan Onur Atilla keyifli anlar yaşadı.

 

EN BEĞENİLEN EKONOMİST ÖDÜLÜ CÜNEYT BAŞARAN’IN OLDU!

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen "Yılın Yıldızları Ödülleri" gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Geceye medya, sanat, ekonomi ve spor dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen,Türkiye'nin önde gelen isimlerini bir araya getiren gecede, Bloomberg HT ve BloombergHT.com Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, “2016 Yılının En Beğenilen Ekonomisti” ödülüne layık görüldü. Bloomberg HT’de ekrana gelen Sabah Raporu ve 3. Seans programlarının başarılı sunucusu Cüneyt Başaran, ödülünü alırken öğrencilere teşekkürlerini iletti. 2016 yılının en beğenilen isimlerinin ödül aldığı tören renkli görüntülerle sona erdi.

Yorum yaz