X
Son dakika gelişmelerin de anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak ister misiniz?
ANIMSAT
EVET

Vladimir Putin açıkladı: 2018-2025 yılları arasında artacak

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus Silahlı Kuvvetlerinin askeri teçhizatlarının sayısının artacağını açıkladı

Putin açıkladı! 2018-2025 yılları arasında artacak
17 Mayıs 2017 Çarşamba, 20:21:39 İHA

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018-2025 yılları arasında Rus Silahlı Kuvvetlerinin askeri teçhizatlarının sayısının artacağını bildirdi.

İHA'nın haberine göre Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, askeri teçhizat projesine yönelik, Soçi'de düzenlenen konferansta açıklamalarda bulundu. 2018-2025 yılları arasında Rus Silahlı Kuvvetlerinin askeri teçhizatlarının sayısının artacağını belirten Putin, "Bu proje, savunma ve güvenlik alanlarında 2025 yılına kadar ve sonrasında da devam etmek üzere, Rusya'nın askeri-teknik politikasının önemli bir hedefi olacak. Proje, silahların ordunun bütün birimlerinin dengeli gelişmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Silahlı Kuvvetlerin askeri potansiyeli artırmasına; askeri doktrin ve ulusal güvenlik stratejisinin öngördüğü ciddi görevlerinin hayata geçirilmesine yol açıyor" dedi.

Yorum yaz

  • Misafir 2017-05-18 10:10:10

    doğru yapıyor adam, her taraftan amerika üsleri var zira. bizim de askeri teçhizatlarının ithalatını çeşitlendirmemiz lazım. Bu konuda çin ve rusya ile çalışmak şart. ama en önemlisi roket, tank, uçak, denizaltı vs türkiyede geliştirip kendi çapımızda üretmektir!!!!! Natoya bağlı kalmak yanlış, ilk fırsatta hainlik yaparlar. Ki hepsi düşmandır zaten, başta amerika, israil, yunanistan, almanya ve diğerleri...