• KOÇ BURCU

    Kasım Ayında ortak parasal işlerinizin üzerine eğilecek, karşınıza gelecek olan fırsatlarla büyüyebileceksiniz sevgili Koçlar. Etrafınızda olup biten olaylarla hayatın döngülerini farkedeceğiniz, yaşamı değişik gözlerle göreceğiniz, ruhsal konulara daha fazla eğileceğiniz bir ay sizi bekliyor.

  • 04 Kasım'daki dolunay, parasal alanlarınızı etkiliyor. Parayla bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bu tarihlerde elinize bir para geçebilir veya kendi para birikimlerinizi, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz.

  • 05 Kasım ve sonrasında her türlü bilgi ve eğitim almaya yatkın bir zamana giriş yapacaksınız. Yurtdışı bağlantılı eğitim alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Yeni fikirlere açık olacağınız bu dönem yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Dil öğrenmek, yeni kurslara katılmak, derslerinizin üzerine düşmek önem kazanıyor. Geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler yapılabilir.

  • 07 Kasım itibarıyla ruhsal ve mistik konulara olan eğiliminiz artabilir. Ortak parasal değerlerinizi, harcamalarınızı arttırmanın yollarını bulabilir, kuracağınız güzel ilişkilerle değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 13 ve 16 Kasım bu anlamda sizi destekliyor.

  • 18 Kasımda oluşan Yeniayla birlikte parasal konularda önemli adımlarınızı devreye sokabilirsiniz. Miras, kredi, vergi konularında önemli adımlar atılacaksa, bu yeniayı kullanın.